דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

תקיעות

החיים מרגישים באותו מקום. שום דבר לא זז.
תקועה במקום עבודה שלא מתאים לך, בזוגיות שאיננה מספקת, תקועה בין קריירה למשפחה, תקועה במצב רוח מסוים שלא עובר, תקועה עם פרויקט מסוים.

תקיעות היא מצב שבו את מרגישה שאין לך אפשרות לזוז מהמקום שבו את נמצאת. אין אופציות שאת מזהה, ואין דרך התמודדות מתאימה שאת יכולה לצעוד בה.

תקיעות היא לא רק סיטואציה במציאות שלך, אלא בעיקר איך את תופסת את המציאות הזו, ואיך את מגיבה אליה.
חווית התקיעות מופיעה מאוד חזק בגוף, פיזית. הנשימה יותר שטחית ומאומצת, באזורים מסוימים בגוף יורגש מאמץ פיזי , שרירי, לעיתים עד כאב, הגוף כולו יהיה נוקשה יותר, השינה לא תהיה טובה ומרעננת גם אם ישנים שעות רבות, העיכול יושפע, פעמים רבות יורגש אי שקט כללי. לעיתים אנשים מתארים תחושה של רצון לברוח, תחושה של כובד, עייפות וחרדה. מי שיותר בתשומת לב ירגיש שהמרחב סביבו מצומצם, כאילו שנדחס למקום קטן עבורו.

לא תמיד אנשים יודעים לקשור את התקיעות לחוויה הפיזית, ומנסים למצוא פתרון בראש, בחשיבה. אולם כל עוד הגוף "תקוע", לא ניתן לחשוב בצורה בהירה , ממוקדת ורחבה. רעיון שיעלה בדעתך במצב פיזי כזה, יצומצם, יתעמעם, או שלא תהיה לך האנרגיה או היוזמה לפתח אותו או לבצע אותו.
לכן דרך טובה לצאת ממצבים של תקיעות, היא לזהות איך היא מופיעה פיזית בגוף, היכן המקום העיקרי בגוף ש"מחזיק" את התגובה הזו. ללמוד להפסיק את החווית בגוף ויחד איתה את אווירת התקיעות, והתקיעות המחשבתית. כאשר התהליך הזה יושלם, תמצא הדרך החוצה. פעמים רבות תפתחי צורת חשיבה חדשה, ויעלו אופציות חדשות.

את מוזמנת ליצור עימי קשר וללמוד כיצד להתחיל לצאת מהתקיעות

צור קשר מהיר

שם
טלפון
מייל

 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה