דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

שיטת גרינברג בעולם

השיטה נוסדה בישראל על ידי אבי גרינברג, לפני יותר מעשרים שנה. שנים רבות לפני כן אבי גרינברג התחיל את דרכו בטיפול באנשים, ומתוך התבוננות על חייהם ומאבקם, הגיע למסקנה שהמרפא הטוב ביותר לאדם הינו האדם עצמו. הוא פיתח את השיטה שהיום מבוססת על למידה.
שיטה המלמדת אנשים להשתמש בכוחם האישי כדי להציב אתגר לחולשותיהם ולבטא יותר מעצמם בחיים.
אבי גרינברג החל ללמד שיטה זו מאמצע שנות ה-80 וכיום נלמדת שיטת גרינברג כמקצוע בשוויץ, איטליה, גרמניה, אוסטריה, ספרד, אנגליה, צרפת ומאות מדריכים עובדים בשיטה ברחבי אירופה, ישראל וארה"ב.
אבי גרינברג הינו המחבר של מספר ספרים, כולל רפלקסולוגיה הוליסטית (1989), אבחון כפות רגליים (1993). ספרו, פחד, כאב וחברים אחרים (1994) מציג את מושגי היסוד של שיטת גרינברג ומציע דרכים מעשיות לשלבם בחיי היומיום. The Magician's Call הינו ספרו העלילתי הראשון (1998). ספרים אלה תורגמו למספר שפות.

צור קשר מהיר חדש

צרו עימי קשר עוד היום
שם
טלפון
כיום, אבי גרינברג מפקח על תוכנית הכשרת המנחים, מנחה את מורי השיטה ומפתח אספקטים נוספים של שיטת גרינברג.

* חלקים מתוך האתר הבינלאומי של שיטת גרינברג ומתוך ברושור השיטה

* אתר זה איננו האתר הרישמי של שיטת גרינברג העולמית. אני ממליצה בחום להכנס לאתר הרישמי, בו ניתן למצוא את המידע המוסמך והמקיף אודות שיטת גרינברג מומלץ להכנס גם לאתר הרישמי של ישראל – אתר של מנחות הקבוצות המורשות, בו תוכל למצוא מידע על פעילויות בקבוצה של שיטת גרינברג – חוגים, סדנאות, וקבוצות באתר זה אביא את האופן שבו אני תופסת את שיטת גרינברג ואת ההקשרים שאני בוחרת להתמקד בהם
 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה