דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

להתמלא כוח

איך מצאתי את עצמי בעצמי

את שיטת גרינברג הכרתי "ברמת התיאוריה" זמן רב לפני שהגעתי לדלית, אך למרות ההכרות לא היה בי הכוח לעשות את הצעד ולהתחיל במסע. במילים אחרות פשוטות הייתי שבר כלי, הן מבחינה פיזית אך בעיקר מבחינה נפשית. עד לאותו רגע בו אמרתי למישהי קרובה – ש' , אני אפילו לא זוכרת למה התחלתי לבכות...

שנתיים וחצי אחרי אותו יום, אפשר לומר שנולדתי מחדש.

בתהליך בשיטת גרינברג למדתי היכן אני מאבדת אנרגיה, היכן אני מייחסת חשיבות יתר לדברים פעוטים, היכן אני לא נותנת מקום לפחד ולכאב לבוא לידי ביטוי. ויתרתי מרצוני החופשי על התלות שלי בבני אדם אחרים ולקחתי על עצמי את הברכה שבחיים עצמאיים שבהם אני חווה את הזולת והוא אותי ממקום של אינטראקציה ולא ממקום של תלות.

הבנתי שכאב, גם כאשר נדמה שאין לו סוף ושעוצמתו רבה מלהכיל, הוא דבר שאפשר ללמוד ממנו ולהתקדם איתו. שאפשר להיות עצובה ושמחה, כועסת ומתלהבת, מלאת אנרגיה ונינוחה בו זמנית.היום אני יודעת שהכוח והבחירה נמצאים בידיי –

עם כל סיטואציה שהחיים יזמנו בפני אני  יכולה להתמודד בשתי דרכים: בדרך של מלחמה, ויכוח, זעם, ותחושת קורבנות אשר יתישו אותי ויחלישו אותי, או בדרך של הבנה, החלטה ועשייה אשר ימלאו אותי כוח.

מצוידת בכוח ובבחירה הללו הצלחתי לשנות את חיי מן הקצה אל הקצה. החלפתי מקום עבודה ומקום מגורים, התגברתי על סימפטומים פיזיים שליוו אותי שנים רבות, למדתי מקצוע נוסף שעליו חלמתי מילדות והשלתי קילוגרמים רבים ממשקלי. אני אדם אהוב יותר, אוהב יותר וחופשי יותר משהייתי אי פעם.דלית היא ללא ספק המדריכה האידיאלית בשבילי – תומכת ומחבקת, מלהיבה ולא מתפשרת. אינספור פעמים, נלחמתי, הסתרתי, התנגדתי ופחדתי להגיע אל האמת, ובכל פעם מצאה דלית את הדרך אל מה שמסתתר בתוככי הגוף והנפש. אין לי ספק שלולא החיבור העמוק, המחויבות והמקצועיות של דלית, התהליך לא היה מתקדם באותו אופן מוצלח.
 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה