דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

תהליך למידה


תהליך שכולו פתיחת אפשרויות חדשות

שיטת גרינברג מלמדת את האדם לשים לב לגוף, להתמודד עם כאב ופחד, ודרכם למצוא בתוכו יותר אומץ ונחישות לחדש בחיים, לשנות, לחוות להסתקרן...
 
התהליך בנוי ממפגשים שבועיים של מדריך ותלמיד שבאים ללמד אותו איך לפנות את המכשולים שהוא מייצר, אשר מפריעים לו בדרכו. המכשולים הם הדרך שבה האדם מגיב לסיטואציות שונות בחייו, באופן שמעכב אותו. כמו להיות גאותן או להתמלא חרדה, לקחת עודף אחריות או להיות ראש קטן, לחיות בעודף לחץ או להיות שאנן ומשועמם, לבנות מערכות יחסים בלתי אפשריות ולחכות לסיומן...

המדריך משתמש בטכניקות שונות של מגע כדי ללמד את האדם לפתח תשומת לב לגוף. דרך הגוף לומד איך להפסיק לייצר לעצמו מכשולים , ולהמשיך בדרכו עם יותר בהירות חיות וחדש.

התהליך מתחיל באפיון המטרה שלך.
המטרה יכולה להיות מכשול , מגבלה, משהו שמפריע לך בדרכך. (כמו אחריות כבדה מידי לאנשים בחייך)
יכולה להיות פיתוח יכולת שחסרה לך (כמו להיות אינטימי בקשר בין-אישי)
יכולה להיות התמודדות עם חוויות העבר שמשפיעות על חייך, ומעכבות את התקדמותך. (כמו לעג והתייחסות משפילה שחווית בילדות)

סימפטומים, הרגלים, משקעים ריגשיים ומצבי רוח מתבטאים כולם בצורה פיזית בגופנו. למדנו ליצור אותם, נוכל ללמוד להפסיק אותם, ולחיות מלא יותר.
אדם חוזר הביתה מהעבודה ולעיתים קרובות כעבור מספר דקות נעשה עצבני. בני משפחתו מתרחקים ממנו, מעדיפים לשמור על טווח בטחון. בגופו מתפתחים כאבי בטן ושילשולים. בתהליך הוא מזהה שחש תיסכול ואשמה כשרואה את בת זוגו מותשת מעומס עבודתה וטיפול בילדים, מתחילות התכווצויות בבטן שמתפתחות לכאבים ושילשולים.
בפגישות אשתמש בצורות מגע הרלוונטיות לאיש, במקומות שונים בגוף . תוך כדי הנחיות שונות שמפנות את תשומת ליבו של האיש לבטן, כדי שיוכל לזהות מה הוא עושה בבטן- שמוביל להתכווצויות. במהלך הפגישות האדם יוכל לזהות איזו אוירה (מצב רוח) מלווה את ההתכווצויות, מה רוצה לעשות בזמן זה, מה משדר לאחרים בזמן זה ועוד. כשילמד להפסיק את כל מה שעושה (כחלק מההתכווצויות) יחווה משהו חדש. חדש, במובן שאנחנו לא יודעים מה יופיע, לאחר שיפסיק את התגובה העצבנית, כולל ההתכווצויות. מגוון האפשרויות מאוד גדול כמו עצב שמזכיר לו את אימו שחייה היו קשים וכילד לא יכול היה לעזור לה, או שמחה או קירבה או רצון ליצור או בהירות או כל דבר אחר.  (התאור הינו חלקי בלבד)

בכל תהליך עוזבים חוויות שצבורות בגוף, משתחררת האנרגיה שהחזיקה אותן. יש שינויים כללים כמו באיכות העיכול, השינה, הריכוז, ונעשים יותר ויטליים, עם יותר חופש.

נקודת התחלה של התהליך יכולה להיות מצב פיזי מטריד כגון כאבים, דלקות חוזרות, בעיות עיכול, בעיות נשימה וכדומה, או ברצון להפסיק הרגלים ודפוסי התנהגות קבועים כגון חוסר התמדה, חשדנות, קינאה או בכוונה לפתח איכות, יכולת כגון חשיבה יצירתית, כתיבת תסריט, עשיית מוזיקה וכדומה.


ככל שתשקיע יותר מעצמך בתהליך , בנכונות ללמוד, כך תגדל ותתגבר התנועה שלך לעבר המטרה.

אתה מוזמן ליצור עימי קשר ולהתחיל בתהליך הלמידה


*הצהרה: התהליך של אחד על אחד בשיטת גרינברג, אינו מיועד לאנשים עם מצבים הנחשבים כמסכני חיים, לאנשים הסובלים ממחלות קשות, או ממצבים הדורשים טיפול רפואי, או פסיכיאטרי והוא אינו מחליף שום טיפול שנדרש. כל תרופה שלקחת לפני או במשך התהליך, עליך להמשיך ולקחת לפי הוראות הרופא שלך, וכל שינוי בתרופות, או טיפול, צריך להיעשות בהתייעצות עם הרופא שלך.

 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה