דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

הפלה, הריון ולידה

כשהגעתי לדלית לטיפול באמצעות שיטת גרינברג, חשתי מבולבלת, חשתי שאני נאבקת כל יום מחדש למצוא בתוכי את הכוחות ואת האנרגיות לקום ולהמשיך הלאה. ידעתי שחווית הלידה שלי הייתה אחראית לתחושות הללו ועד שהגעתי לדלית כבר עשיתי תהליך כלשהו לעיבוד לידה. אך זה לא הספיק, זה לא נגע במקור הבעיה.


הטיפול היה מאוד בשלבים. מהרובד הפיזי, לאט, לאט נגענו במקומות רגשיים ותהליכים פנימיים, משם הגענו לחוויות קשות, לתחושות וכעסים שאגרתי בתוכי וסחבתי בגופי.
אט אט הגוף שלי התחיל להיות יותר רך, נעים, מאפשר והתחלתי לרדת במשקל. והבטן שנותרה כמו בחודש התשיעי כאילו לא ילדתי כבר לפני שנתיים החלה לרדת, הדברים השתחררו. המאבק נמשך. מפגישה לפגישה קילפנו עוד שכבה, עוד פחדים, חרדות, כעסים, מחסומים...
עד שנגענו בלב ליבה של הבעיה שממנה הכל התחיל. אם לא הטיפולים בכלל לא הייתי יודעת ששנה לפני הלידה חוויתי חוויה על פניה לא מורכבת ומאוד שכיחה בקרב נשים - הפלה. לקחתי אותה כל כך קשה שאפילו לא שמתי לב שהדחקתי אותה, ואז יום אחד על מיטת הטיפולים של דלית היא התגלתה והציפה אותי ויצאו משם דברים שבכלל לא חשבתי שהחזקתי בבטן.
כשהגעתי לטיפול כל מה שרציתי זה לחזור לחיים, לחזור לתפקד.
כשסיימתי סדרה של טיפולים לא רק שחזרתי לחיים ולתפקד אפילו התעורר בי החשק להיות שוב בהריון ולחוות את הלידה אחרת. היום אני בחודש תשעי וכלל לא מפחדת. אותה אישה שנכנסה בפעם הראשונה לדלית לא הייתה מסוגלת להכיל הריון או בכלל לחשוב על כך. נכנסתי אחת יצאתי אחרת.
דלית היא אחת מאלו שתמיד יהיה להם מקום חם בלב שלי,
היא מורה דרך שלי
אדם מכיל, אמפטי, מקשיבה, עם המון רצון אמיתי לעזור."

шины в Минске

 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה