דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

בגידה בבן זוג / בגידה בזוגיות

בגידה היא מעילה באמון ברמה שמערערת את היסודות שעליהם נבנה הקשר.

אילו לא היה אמון בין השניים לרוב לא היו הופכים לזוג. גם אם אין אמון כרגע, יש ציפייה שהאמון בוא יבוא ובקרוב.
בגידה בדרך כלל נתפסת כיצירת קשר אינטימי עם מישהו אחר. אולם אדם ירגיש בגידה גם במצבים אחרים: מעילה בכספים משותפים, שינוי קיצוני וחד צדדי באורח החיים, הבטחה גדולה שלא קוימה, ולעיתים אף נסיגה מהרצון ללדת ילדים.
בגידה היא חוויה פיזית מאוד חזקה, שתחושה מרכזית בה היא פחד גדול, אימה. קרקע שנשמטת מתחת לרגלים ואין אחיזה. פחד שמשפיע על תחושת הביטחון שלנו כמעט בכל נושא בחיינו, למרות שהבגידה קשורה רק לזוגיות.
בבגידה יש עלבון מאוד גדול. חוויה של כאב מאוד גדול, כאב לב שגם היא תופיע פיזית ככאב בכל מיני צורות בגוף. כשאדם לא מצליח להכיל את כאב הבגידה, החזה יישאר מכווץ ברמה שלא יצליח להתאהב ולהאמין שוב באותה עוצמה.

פעמים רבות הנבגד מאבד גם את האמון בעצמו ויכולתו לסמוך שיכול לזהות מצבים מאיימים, או סכנות קרבות. לפעמים מלווה גם בערעור הביטחון הפיזי בגוף.
תחושות עוצמתיות  ופיזיות נוספות הן כעס עם אגרסיביות שמופנה כלפי הבוגד או כלפי עצמו (הנבגד)
מלווה לעיתים גם בתופעות של חרדה, אי שקט ברמה הפיזית וברמות אחרות, קשיי שינה.

התופעות הפיזיות של בגידה יכולות להיות רבות ועוצמתיות. כשלומדים להתמודד איתן הכוח האישי, העצמאות והחופש האישי גדלים מאוד.

תהליך בשיטת גרינברג מלמד לזהות איך תופעות ותגובות אלו מופיעות בגוף, ובחיים, באופן שמאפשר  לשלוט בהן ולהפסיק אותן. כתוצאה מכך גודל הכוח האישי, והיכולת להתמודד עם משברים בחיים.
 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה