דלית - שיטת גרינברג

יצירת קשר מהיר

השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם במהרה
שם
טלפון
אימייל
דלית גרוסנגר

דלית גרוסינגר

אי שקט

כל אחד מאיתנו חווה לפעמים אי שקט בגוף.
זהו מצב שבו אנחנו מוצפים באנרגיה. תחושה של תנועה. תנועה פיזית נראית לעין (כמו תנועות רגליים "עצבניות"), תנועה שנחווית בגוף ללא תנועה נראית, תנועה בראש של משפטים בלתי פוסקים, של לבטים, של מחשבות, של זיכרונות, קושי להתרכז, קושי לשבת ("קוצים בישבן"), רצון לתנועה, רצון רב לברוח, ללכת, נרגיש חוסר בפעילות...

לא מצאנו את הדרך לנתב את האנרגיה באופן שתשמש אותנו בצורה מתאימה, והיא מתבטאת בצורות שונות של אי שקט.
יש אנשים שבמצב זה יעשו פעילות פיזית, ספורט וכדו', יש מי שידבר יותר מידי, יש מי שיריב, יכעס, יש מי שיכתוב, יש מי שיזום, יש מי שיאכל עד להתפקע, או ישקע מול הטלוויזיה עד שאי השקט יהפוך לכובד.

אם פנית לתהליך בשיטת גרינברג בשל אי שקט, סביר להניח שלא מצאת את הדרך להפיק מהאנרגיה הזו את מה שרצית. במילים אחרות לא הצלחת להירגע, ועדין להיות אנרגטי.
בתהליך בשיטת גרינברג נזהה איך חווית אי-השקט מופיעה פיזית בגוף, אלו אזורים בגוף קשורים לאי שקט. באיזה אופן אזורים אלו "מחזיקים" את האנרגיה. תלמד לעזוב החזקה זו ולאפשר לאנרגיה לזרום בגוף. יחד עם זאת תלמד להפסיק את האווירה שקשורה לאי-שקט.
בדרך זו תגלה גם למה קשור אי השקט – האם לעלבון שלא יכולת לשאת, האם תחושת כשלון שלא כאבת, האם לתסכול וכו'. כשתלמד לחוות את מה שיש, לא יהיה עוד צורך באי-שקט, ותוכל לחוות משהו חדש.

אתה מוזמן ליצור עימי קשר וללמוד מהיכן נובע אי השקט וכיצד להתמודד עימו

צור קשר מהיר

שם
טלפון
מייל

 

פגישת היכרות

פגישת הכרות בחצי מחיר (125 שח) לפונים דרך האתר

שאל שאלה

אשמח לענות על שאלות

לקביעת פגישה לתחילת תהליך

050-8499011

קני סנטר החרש 16, נס ציונה

קביעת פגישה